Hakkımızda

Zeos Madeni Yağlar

Zeos Bunker

Şirketimiz 1997 yılında kurulmuş olup, büyük bir hizmet ve kalite anlayışımızla devam etmektedir. T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından aldığımız lisansımız, SGS laboratuvar analizlerimizle çevre bilincimiz ve yükümlülüğümüzün farkında olarak hizmet etmekteyiz. Firmamızın merkezi konumu İstanbul olup, tüm limanlarda yakıt ve yağ tedariğimiz bulunmaktadır. Firmamızın misyonu ve vizyonu doğrultusunda, uygunluk değerlendirme kuruluşlarınca gerçekleştirilen çalışmaların sonucunda düzenledikleri uygunluk teyit belgelerimiz mevcuttur. Tüm bu çalışma azmimizle güvenirliğimiz, geçerliliğimiz ve şeffaflığımızla hizmet kalitemiz ışığında yolumuza devam etmekteyiz.

Misyon

Yakıt ve yağ sipariş etmenin , ikmali en düşük fiyattan bağlamaktan çok daha öte olduğuna inanıyoruz . Bu sebeple elimizdeki en iyi kaynağı kullanarak , en iyi fiyatı değerlendirerek , zamanında teslimatı önemseyerek , çevreyi ve performansı gözeterek , profesyonellik ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen bir hizmet standardını sağlamayı hedefliyoruz .

T.C.Türk limanları olmak üzere dünya çapında büyük bir lojistik ağına sahip olan firmamızın yakıt hizmetleri oldukça büyük bir hizmet ağına sahiptir. Gemilerinizle yolculuğunuz sırasında uğrayacağınız tüm dünya limanlarına güvenilir bir şekilde yakıt imkanı sunan firmamız, yolculuğunuz için kaliteli ve belgelerle ispatladığımız yağları da hizmetinize sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı deniz yağı siparişlerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde tedariğini sağlıyoruz. Türkiye de deniz yağları tedarikçilerinden biri olan Zeos Bunker, geminizin yağ ihtiyacını hızlı, güvenilir ve profesyonel şekilde karşılar.

Firmamız bünyesinde bulunan Shell ve Total deniz yağlarının yanında tüm dünya çapında kaliteli bir üretim anlayışı ile Avrupa’da Almanya’dan sonra en büyük ikinci plastik üreticisi olduğunu açıklayan Chevron markasını da bünyemizde bulundurmaktayız. Motor yağları; günümüz deniz motorlarında yüksek mertebede koruma sağlamak üzere üretilmiş olup, yüksek viskozite indeksli mineral yağlar ve katıklarından oluşur. Kullanıldığı alanlar deniz motorları, crosshead gemilerde sistem yağı, turboşarjlar, dişli sitemleri, güverte makinaları ve bir çok alanlarda kullanılır. Satışa sunduğumuz yağlar zorlu şartlarda çalışan gemilere de yüksek devirli performans sağlamaktadır. Firmamız yağ analizleriniz için de yardımcı olmaktadır. Yerel ve uluslar arası standartlar gereğince akredite kuruluş olarak, laboratuvar analizleri konusunda dünya lideri olan SGS analiz firmasıyla anlaşması bulunmaktadır.

Scroll To Top

Sepetim

Close

Sepette ürün bulunmuyor.

Alışveriş Yap

Giriş Yap & Kayıt Ol